szkoła

Szkoła Językowa SALWATOR powstała jako rozszerzenie oferty edukacyjnej Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum SALWATOR.

Nasza oferta zajęć z języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania przeznaczona jest dla:

Dzieci i młodzieży szkolnej,

Dzieci i młodzieży szkolnej z dysleksją,

Dzieci bilingwalnych (język angielski jako język pierwszy),

Osób dorosłych,

Firm i instytucji.

Metody nauczania Szkoły Językowej SALWATOR to efekt wieloletniej pracy pozwalającej na wybór najskuteczniejszych strategii edukacyjnych.

W Szkole Językowej SALWATOR chcemy, aby nauka nie polegała jedynie na poprawnym posługiwaniu się strukturami gramatycznymi, ale głównie na swobodnym mówieniu, pisaniu oraz sprawnym rozumieniu języka obcego.

Zależy nam na tym, aby kursanci rozwijali wszystkie sprawności językowe i byli przygotowani do używania języka w autentycznych sytuacjach życia codziennego, zarówno tego prywatnego, jak i zawodowego.

Wróć do poprzedniej strony

2lipca
W dniach 27.07.2020 (poniedziałek) - 11.08.2020 (wtorek) szkoła nieczynna z powodu urlopów
1lipca
Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym godziny otwarcia sekretariatu
7czerwca
Uprzejmie informujemy, że od dnia 15.06 następują zmiany w godzinach otwarcia sekretariat Szkoły Językowej Salwator.
22maja
Godziny otwarcia sekretariatu Szkoły Językowej Salwator od dnia 25.05.2020 r.
24kwietnia
W związku z trwającą w dalszym ciągu sytuacją stanu zagrożenia
14kwietnia
Szanowni Państwo, w związku z trwającą w dalszym