język angielski

Szkoła Językowa SALWATOR uczy dzieci języka angielskiego metodą komunikatywną (the communicative approach) - powszechnie uznaną za najskuteczniejszą. Zakłada ona aktywne posługiwanie się językiem obcym już od pierwszej lekcji. W tej metodzie główny nacisk kładziemy na harmonijne rozwijanie wszystkich sprawności językowych (mówienie, pisanie, czytanie i rozumienia ze słuchu), a zwłaszcza umiejętności swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Dzieci same docierają do reguł funkcjonowania struktur gramatycznych przy okazji ćwiczeń rozwijających zdolności mówienia, czytania i słuchania.

Dla dzieci posiadamy ofertę kursów ściśle wpisującą się w założenia wspomnianej metody. Jednocześnie, wdrażając dodatkowo w program kursu materiały uzupełniające, przygotowujemy dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge Young Learners English (YLE). W tej grupie wiekowej przewidujemy egzaminy Starters i Movers. Są one zarówno doskonałym miernikiem postępów dziecka w toku nauki, jak i wyjątkowo efektywnym motywatorem, zachęcającym dzieci do osiągania jak najlepszych wyników.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut i wprowadzają młodych kursantów w świat kultury anglosaskiej, jednocześnie zachęcając ich do jego dalszej eksploracji poprzez liczne konkursy i nasz system motywacyjny dobrany adekwatnie do wieku i zainteresowań.

Zajęcia z wykwalifikowanym nauczycielem języka

Grupa

Cena za 45 min./os

Cena za semestr uzależniona od ilości zajęć

- podział na 3 raty bez dodatkowych opłat

2 osoby

52,00 zł

3 ooby

42,00 zł

4-6 osób

35,00 zł

7-10 osób

26,00 zł

Zajęcia z NATIVE SPEAKEREM doskonalące szczególnie umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne

Grupa

Cena za 45 min./os

Cena za semestr uzależniona od ilości zajęć

- podział na 3 raty bez dodatkowych opłat

2 osoby

60,00 zł

3 ooby

48,00 zł

4-6 osób

43,00 zł

7-10 osób

36,00 zł

Wróć do poprzedniej strony
2lipca
W dniach 27.07.2020 (poniedziałek) - 11.08.2020 (wtorek) szkoła nieczynna z powodu urlopów
1lipca
Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym godziny otwarcia sekretariatu
7czerwca
Uprzejmie informujemy, że od dnia 15.06 następują zmiany w godzinach otwarcia sekretariat Szkoły Językowej Salwator.
22maja
Godziny otwarcia sekretariatu Szkoły Językowej Salwator od dnia 25.05.2020 r.
24kwietnia
W związku z trwającą w dalszym ciągu sytuacją stanu zagrożenia
14kwietnia
Szanowni Państwo, w związku z trwającą w dalszym