dla firm

Oferta zajęć dla firm i instytucji

Wobec klientów biznesowych, zdecydowani jesteśmy wykazać się pełną elastycznością w doborze czasu, miejsca i programu prowadzonych grup oraz zajęć indywidualnych. Zajęcia, które organizuje Szkoła Językowa SALWATOR mogą się odbywać o każdej porze dnia, zarówno w naszej siedzibie, jak i w Państwa firmach. Jesteśmy w stanie przystać na wszelkie Państwa oczekiwania odnośnie liczebności grup, ewentualnie sygnalizując możliwy spadek efektywności nauczania przy grupach, których liczebność ograniczy możliwości stosowanych przez nas metod i technik nauczania.

Szkoła Językowa SALWATOR oferuje zajęcia z ogólnego języka angielskiego oraz angielskiego w biznesie we wszystkich poziomach zaawansowania.

Zajęcia przez nas prowadzone nie wymagają zaopatrzenia kursantów w podręczniki – lektorzy zapewnią materiały z lekcji na lekcję.

Wystarczy się z nami skontaktować poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie i przedstawić szczegóły Państwa zapotrzebowania na kursy językowe. Nasi konsultanci w jak najkrótszym możliwym czasie przedstawią ofertę skrojoną na miarę Państwa oczekiwań.


Wróć do poprzedniej strony
2lipca
W dniach 27.07.2020 (poniedziałek) - 11.08.2020 (wtorek) szkoła nieczynna z powodu urlopów
1lipca
Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym godziny otwarcia sekretariatu
7czerwca
Uprzejmie informujemy, że od dnia 15.06 następują zmiany w godzinach otwarcia sekretariat Szkoły Językowej Salwator.
22maja
Godziny otwarcia sekretariatu Szkoły Językowej Salwator od dnia 25.05.2020 r.
24kwietnia
W związku z trwającą w dalszym ciągu sytuacją stanu zagrożenia
14kwietnia
Szanowni Państwo, w związku z trwającą w dalszym